Kurumsal

Sevinç Proje Mühendislik Taahhüt İnşaat Ltd. Şti. 2000 yılında Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat yapımı konularında hizmet vermek amacıyla Gölbaşı'nda kurulmuştur. Kısa süre zarfında hızla büyüyerek başarılı projelere imza atmış aynı zamanda da bir çok firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Yapı uygulamaları, genel müteahhitlik, apartman, villa, bağ evi, prefabrik ve çelik evleri projelendirme ve inşaatlarının yapımı, alışveriş merkezleri , hastaneler , turizm kompleksleri , okul ve üniversite kampüsleri , toplu konut projeleri , güçlendirme ve çelik konstrüksiyon projeleri gibi üst yapı projelerinin yanı sıra devlet yolları , otoyollar ve bu projelere ait köprüler , viyadükler , menfezler , alt ve üst geçitler gibi sanat yapıları projeleri ile kavşak ve trafik düzenlemesine ait tüm mühendislik ve müşavirlik hizmetleri de firmamızın faaliyet alanlarına girmektedir.

Deneyimli çekirdek kadromuza ; genç ,dinamik ve gelecek vadeden genç arkadaşların da katılımıyla güçlü bir personel profili yakalanmıştır.Ülkemiz adına daha büyük projelere imza atarak, mühendislik teknolojisi ve alt yapısının geliştirilmesine katkıda bulunmak da şirketimizin ana prensibi olarak benimsenmiştir.

Sevinç Proje Mühendislik Taahhüt ve İnşaat , ülkemizde gerçekleştirdiği çalışmalarla da itibar ve deneyim kazanmayı sürdürmüş , hizmet portföyünü geliştirmiştir.

Site Creation & Technology by Ali AÇAN